Jdi na obsah Jdi na menu
 


* Nic na tomto světě se neděje bez důvodu*

 
Zvěrokruh 

 

ZVĚROKRUH 

BERAN - 21.3. - 21.4.

 

 Beran

Znamení: ohnivé
Barva:  červená 
Vládce znamení: Mars
Duchovní ochránce: Héra
Kámen znamení: achát, rubín, chalcedon, karneol:jaspis, korál, hematit
Hodí se ke znamení: Lev, Střelec

Charakteristika:

Beran je znamením nového začátku. Lidé narození v tomto znamení jsou prosté a málo komplikované povahy. Vyznačují se pevnou vůlí. Jsou ctižádostiví a touží po nezávislosti. Věří ve vlastní schopnosti a usilují o co nejrychlejší dosažení sebou stanovených cílů. Jsou si přitom vědomi své síly a průbojnosti. Nebojí se překážek a neúspěch je neodradí - právě naopak! Jsou nadšení o práce. Nevyhýbají se boji. Snaží se věci prosazovat svou vůlí, ale svůj rozum a cit poněkud podceňují. Postrádají houževnatost a vytrvalost. Snadno a rychle chápou a vyznačují se dobrým postřehem. Berani mohou být někdy sobečtí, neklidní, náladoví a podráždění. Potíže jim dělá dodržování rozumné míry a snadno proto překračují meze. 

Zdraví:

Berani z pravidla mívají časté migrény nebo úrazy. Zvýšenou péči vyžadují zuby a oči. Přehnaná fyzická aktivita může způsobit vyšší krevní tlak a nespavost. Berani bývají netrpěliví pacienti. Nevydrží dlouho ležet v posteli a nic nedělat.

 

BÝK - 22.4. - 21.5.
 

Znamení: chladné
Barva:  modrá   oranžová 
Vládce znamení: Venuše
Duchovní ochránce: Hermes
Kámen znamení: achát, smaragd, malachnit, chryzokol, růženín, korál, avanturin
Hodí se ke znamení: Štír, Kozoroh

Charakteristika:

Lidé narození v tomto znamení jsou obdařeni velkou vytrvalostí, rozhodností, silnou vůlí a energií. Bývají přející a umělecky nadaní a praktičtí. Jsou cílevědomí. Mají vřelý vztah k přírodě a umění. Užívají si vlastního života. Velice často bývají uzavření a málo přístupní. Býci většinou nespěchají a jsou opatrní. Uznají-li ale užitečnost nějaké věci, dokážou se plnou energií zasadit o její uskutečnění. Stojí si za svým a nemají rádi když jim do něčeho někdo mluví. Přestože býci dovedou vychutnávat život plnými doušky, sou při tom dobrosrdeční a snaží se pomáhat slabším. Sami navíc dovedou ocenit láskyplné zacházení. Největším nebezpečím pro ně samé může být jejich svéhlavost. Neradi naslouchají varování a mohou na to doplatit.

 Zdraví:

Býci jsou odolní, ale někdy odmítají pečovat o své zdraví. Příčinou jejich zdravotních potíží může být přílišná konzumace jídla a pití a nedostatek pohybu. Jejich nos, hrdlo a uši bývají citlivé k infekcím.

 

BLíŽENCI - 22.5. - 21.6.


 

Znamení: vzdušné
Barva:  žlutá 
Vládce znamení: Merkur
Duchovní ochránce: Kybele
Kámen znamení: karneol, akvamarín, chalcedon, tygří oko, citrín, křišťál, jantar
Hodí se ke znamení: Váhy, Vodnář

Charakteristika:

Blíženci jsou znamením duševní všestrannosti a bystrého intelektu. Jsou aktivní se zájmem o vše, co se kolem nich děje. Jejich znalosti ale bohužel často bývají jen povrchní. Jsou zvídaví. Chybí jim vytrvalost a trpělivost. Všechno by chtěli poznat a zkusit a neodradí je od poznávání ani negativní zkušenost. Bývají přesvědčeni o správnosti svých názorů. Velmi špatně snáší samotu, kterou si často jen namlouvají. Blíženci bývají velmi tolerantní. Svobodu pohybu a jednání však požadují i pro sebe. Jsou milí, příjemní a výřeční. Příběhy a zážitky však rádi "přibarvují". To ovšem nepovažují za lhaní, ale za představivost. Mohou dělat více věcí najednou, ale mají problémy je dotáhnou do konce. Není na ně velké spolehnutí.

Zdraví:

Blíženci mohou být po psychické stránce přecitlivělí. Mají problémy s dýchacím ústrojím. Dýchají rychle a mělce, což odpovídá jejich přirozenosti. K citlivým místům patří nervová soustava. Při pracovním vytížení by měli dodržovat pravidelné přestávky. Ke své regeneraci vyžadují více spánku než ostatní.

 

 RAK - 22.6. - 21.7.

Znamení: vodní
Barva:  fialová 
Vládce znamení: Měsíc
Duchovní ochránce: Dionysos
Kámen znamení: jaspis, avanturín, korál, jadeit, karneol, diamant, chalcedon, adulár, opál, smaragd, perly
Hodí se ke znamení: Štír, Ryby

Charakteristika:

Krunýř Raka jejako pancíř, který ukrývá jemnost, nesmělost a psychickou i fyzickou citlivost. Lidé ve znamení Raka jsou citově založeni s mimořádným smyslem pro domov a rodinu. Jsou spíše zasněný, sentimentální a k tomu i obdařený bohatou fantazií. Nejlépe se cítí a rozvíjejí se v úzkém rodinném kruhu. Často se u jich projevuje neklid a mění své nálady i názory. Raci jsou ochotni se obětovat pro své bližní. Snaží se hodně pomáhat. Mívají sklony k pohodlnosti, která se může vyvinout až v úplnou lenost. Jsou chápaví a mají velmi dobrou paměť. Někdy bývají sobečtí k cizím lidem. Projevuje se u nich neklid a netrpělivost. Jsou velice nedočkaví a tím často nedokáží dokončit započaté dílo.

Zdraví:

K dobrému zdravotnímu stavu Raci potřebují dostatečný odpočinek a spánek. Je-li ohrožen jejich pocit bezpečí, mohou upadnout do deprese. Špatná nálada jim dokáže přivést zdravotní problémy. Nejčastěji mají problémy se zažívacími potíži. Žaludeční vředy velmi často souvisí s problémy v citovém životě. Pokud žijí klidný a optimistický život, mohou se ve zdraví dožít vysokého věku.

 

LEV - 22.7. - 22.8.


 

Znamení: ohnivé
Barva:  oranžová   zlatá 
Vládce znamení: Slunce
Duchovní ochránce: Zeus
Kámen znamení: křišťál, diamant, jantar, rubín, granát, tygří oko, citrín, chrysolit, kerbunkul
Hodí se ke znamení: Beran, Střelec

Charakteristika:

Lev je symbolem vlády a odvahy. Lidé narození v tomto znamení jsou plni tvůrčí síl a převážně vše na co sáhnou, tak hravě zvládnou. Umějí vymýšlet velké plány, ale bohužel převážně neuskutečnitelné. Jsou velkorysí. Velice často "schválně" přehlížejí maličkosti. Milují bohatství a chtějí v životě něco znamenat. Jejich cílem je být uznávanými. Mezi předností patří zdravý rozum a dobrá paměť. Toho ovšem někdy zneužívají a podceňují učení, které příliš nemají v oblibě. Nesnášejí nespravedlnost a brání těm, kterým se ubližuje. Jsou to idealisti. Zájem celku vyzdvihují nad zájmem jednotlivce. Jsou sebevědomí a ctižádostiví. Chtějí být přirozeným středem společnosti. Vášnivě touží po pochvale, cti a uznání. Velice neradi se podřizují jiným.

Zdraví:

Lvi mají poměrně dobré zdraví a silnou vitalitu. Jsou náchylnější k různým zraněním a náhlým chorobám, ale bývají imunní vůči dlouhodobým chronickým onemocněním. K nejcitlivějším místům patří zrak, páteř a srdce. Ve vyšším věku jsou citliví na onemocnění srdce a problémy související s krevním oběhem.

 

PANNA - 23.8. - 22.9.
 

 

Znamení: zemské
Barva:  šedá   modrá 
Vládce znamení: Merkur
Duchovní ochránce: Artemis
Kámen znamení: jantar, tygří oko, citrín, karneol, jaspis, safír, lazurit, beryl, sardonyc
Hodí se ke znamení: Býk, Kozoroh

Charakteristika:

Panny jsou praktické, rozvážné a v životě se snaží řídit zkušenostmi. Bývají racionální a kritické. Milují pořádek a přesnost. Patří k největším nepřátelům zmatku, chaosu a ledabylosti. Jsou mnohostranně nadané a praktické. Umějí včastně rozeznat, co je dobré a špatné, potřebné a nepotřebné. V jejich myšlení převládá analytický přístup. Zabývají se maličkostmi a podrobnostmi, takže se snadno stane, že ztratí celkový přehled o určitém dění a unikají jim souvislosti a celkový smysl. Panny mají velký zájem o podrobnosti a tajemství ze života jiných, což je z neukojitelné zvědavosti. Panny mohou působit skromným dojmem. Ve skutečnosti však mají samy o sobě to nejvyšší mínění. Jsou sobecké, cynické a nerozhodné.

Zdraví:

Vyznačují se dobrým zdravím.Je to především proto, že samy o sebe dostatečně pečují a věnují nemalou pozornost zdravému životnímu stylu. Jejich představivost často vyvolává zbytečný strach z nehod a nemocí. Někdy předstírají nemoc nebo skutečně onemocní v případě, že se chtějí vyhnout nějakým nepříjemnostem. K citlivějším místům patří nervová soustava a střeva.

 

VÁHY - 23.9. - 23.10.

 

 

 

Znamení: vzdušné
Barva:  indigo 
Vládce znamení: Venuše
Duchovní ochránce: Athene
Kámen znamení: chryzokol, jadeit, růženín, korál, karneol, smaragd, turmalín, topas, smaragd
Hodí se ke znamení: Blíženci, Vodnář

Charakteristika:

Váhy jsou většinou milí a sympatičtí lidé s vnitřní a vnější harmonii. Jsou převážně intelektuálně zaměření. Umí se radovat z každého příjemně prožitého dne. Mají hluboký vztah k umění a dobré předpoklady pro vlastní uměleckou tvorbu. Milují šperky, zábavu, hudbu a tanec. Mají vyvinutý smysl pro spravedlnost a jsou ochotní pomoci svým bližním. Jsou poctiví a kompromisní. Nebojí se střetů, ale raději volí klid a mír. Ale když překročíte určitou mez, tak moho nepříjemě překvapit. Jejich vadou může být nadměrná citlivost a sklon k netrpělivosti. Jsou převážně bezstarostní a lehkomyslní. Milují svobodu a nezávislost, ale nedokážou žít osaměle. Společnost a harmonické partnerství je pro ně prvořadé.

Zdraví:

Váhy by si měli dopřávat dostatek odpočinku. Citlivě reagují na tělesnou i psychickou nerovnováhu. Špatně snášejí stres a disharmonii. Při onemocněn potřebují hodně odpočinku, klid a také slovní povzbuzení. Pozor musí dávat na nadměrnou konzumaci alkoholu než jiní. K nejcitlivějším místům patří ledviny a bederní oblast. Potíže s ledvinami mohou souviset s problémy v partnerském životě.

 

ŠTÍR - 24.10. - 22.11.


 

 

Znamení: vodní
Barva:  nachová 
Vládce znamení: Mars a Pluto
Duchovní ochránce: Ares
Kámen znamení: obsidián, hematit, malachit, ametyst, jaspis, achát, rubín, karneol, opál
Hodí se ke znamení: Rak, Ryby

Charakteristika:

Štíři jsou velcí bojovníci. Jsou velmi všímaví a bystří. Před jejich zrakem nic neunikne. Jsou uzavření, nesdílní a samotářští. Štíři mají silnou vůli a jak si něco usmyslí, tak jdou za svým cílem a nic je nezastaví. Jsou energičtí a vytrvalí a jsou schopni obstát i ve složitých situacích. Umí předvídat a mají bystrého ducha. To jim umožňuje odhalit u druhých nejzranitelné místa. Štíři berou celý svůj život jako boj sami se sebou i s okolním větem. Díky tomu většinou zůstávají nepochopeni. Jsou zralejší a důkladnější než ostatní lidé. Pro hloubku a nesdělitelnost jejich citů je obtížné se jim blíže přiblížit. Mezi špatné vlasnosti patří mstivost, žárlivost a přecitlivělost. Jejich potřeba vše měnit může přerůst v destruktivní chování. 

Zdraví:

Lidé ve znamení Štíra jsou velmi odolní. Málokdy stůňou a pokud onemocní, dokáží se vlastní silou rychle uzdravit. K nejcitlivějším místům patří pohlavní orgány. Problémy mohou souviset i s vylučováním, zácpou a průjmy. Časté bývají i úrazy, sportovní zranění nebo křečové žíly.

 

STŘELEC - 23.11. - 21.12.

 

   

Znamení: ohnivé
Barva:  světle modrá 
Vládce znamení: Jupiter
Duchovní ochránce: Priapos
Kámen znamení: sodalit, chryzokol, tygří oko, safír, obsidián, avanturín, topaz, opál, ametyst, lazurit
Hodí se ke znamení: Beran, Lev

Charakteristika:

Střelci jsou vždy velmi aktivní. I přes svůj spěch bývají dobrými pozorovateli a dovedou rychle analyzovat situaci. Jsou velmi zvídaví, neustále chtějí poznávat nové lidi a nové věci. Rychle a snadno navazují nové kontakty. Často jsou vynikajícími učiteli. Milují nezávislost a svobodu a ctí svobodu druhých. Jsou optimisty a většinou se jim vše daří. Bývají dobrými sportovci. Práce je pro Střelce sportem a činí jim potěšení. Příčinou jejich případných neúspěchů bývá velká impulzívnost. Rozhodují se rychle, míří přesně, ale někdy můžou také přestřelit. Nebojí se nebezpečí a někdy v něm nalézají i sebe sama. Milují pobyt na čerstvém vzduchu. Mají rádi přírodu a cestování. Jsou přející a mají smysl pro spravedlnost. Někdy by jim prospělo chovat se více diplomaticky a naslouchat druhým. 

Zdraví:

Střelci se zpravidla těší dobrému zdraví. Vlivem přepracování někdy přecení svoje síly. Nemocem se podřizují velmi neradi. Proto se také rychle uzdravují. K nejcitlivějším místům patří dolní končetiny, především kyčle. U starších Střelců se může objevit zkostnatění kyčelních kloubů, ischias a bolesti zad. Důležité je proto zůstávat aktivní i v pozdějším věku.

 

KOZOROH - 22.12. - 20.1.

 

 
 

Znamení: zemské studené a suché
Barva:  černá   zelená 
Vládce znamení: Saturn
Duchovní ochránce: Afrodité
Kámen znamení: jaspis, adulár, křišťál, obsidián, ametyst, turmalín, rubín, achát
Hodí se ke znamení: Býk, Štír

Charakteristika:

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou praktičtí, zdrženliví, vytrvalí a vážní. Vědí, že blahobyt a pohodlí nepřicházejí bez námahy a tvrdé vytrvalé práce. Mají silně vyvinutý smysl pro povinnost. Ten často přehlušuje všechny ostatní city. Jsou vážní, opatrní a přemýšliví. Přitom jsou ctižádostiví, pilní, trpěliví a nepodplatitelní. Mají potřebu stále postupovat kupředu a nahoru. To platí jak duševně, tak společensky. Jejich silné autoritě napomáhá dobrý organizační talent. Jsou konzervativní a ztělesňují stabilitu. Rovněž jsou diplomatičtí, ale za to málo přizpůsobiví. Nejraději mají vše podrobně naplánováno. Kozorozi bývají velmi uzavření a obtížně navazují kontakty s okolím. Zůstávají nedůvěřiví a udržují si odstup. Jsou hodní důvěry a lze se na ně spolehnout.

Zdraví:

Lidé narození ve znamení Kozoroha bývají v dětství častěji nemocní. S věkem ovšem získávají na odolnosti. Většinou si zachovávají svěžest a jasného ducha až to až do vysokého věku. Nemoci mohou mít příčinu v melancholii a pesimistické náladě. Mají sklon k revmatismu, nachlazení či kožním alergiím.

 

VODNÁŘ - 21.1. - 20.2.

 


 
   

Znamení: vzdušné, studené
Barva:  bílá   modrá 
Vládce znamení: Saturn a Uran
Duchovní ochránce: Demeter
Kámen znamení: akvamarín, chryzokol, jaspis, obsidian, topaz, tyrkys, opál, fluorit, safír, sodalit
Hodí se ke znamení: Blíženci, Váhy

Charakteristika:

Jsou oduševnělí a velmi romantičtí. Je mezi nimi mnoho vynikajících myslitelů, básníků, vynálezců a vědců. Jejich pronikavá intuice vidí dále a hlouběji do budoucnosti. Rádi experimentují. Dokáží efektivně realizovat své myšlenky, které jsou na první pohled neuskutečnitelné. Milují vše originální, fascinující a nezvyklé. Mají hlubokou a komplikovanou povahu. Díky tomu být někdy špatně chápáni. Navazují snadno přátelské vztahy. Je na nich spolehnutí a naleznete u nich velkorysost a nezištnost. Zajímají je ideály. Zabývají se věcmi, které se týkají spíše celku než jednotlivce. K negativní stránce patří potlačování citů, nedostatek trpělivosti a ne zřídka lhostejnost.

Zdraví:

Vodnáři by měli svoji odolnost vůči nemocem posilovat vyváženou stravou a pobytem na čerstvém vzduchu. Jejich nemoci bývají nejčastěji spojeny s oběhovým systémem. Mají zvýšené riziko vysokého krevního tlaku a poruch srdečního rytmu. Dochází často u nich k poranění nohou 

 

RYBY - 19.2. - 20.3.


 

 

Znamení: vodní, vlhké, studené
Barva:  zelená 
Vládce znamení: Jupiter a Neptun
Duchovní ochránce: Herakles
Kámen znamení: ametyst, fluorit, korál, safír, jadeit, tyrkys, adulár, perly, akvamarín, lazurit, sodalit, křišťál
Hodí se ke znamení: Rak, Štír

Charakteristika:

Lidé narození ve znamení Ryb se svými myšlenkami pohybují v hloubkách. Neexistují pro ně takřka žádné hranice. Jejich úkolem je plavat proti proudu. Pokud se nechají pouze unášet, mohou špatně skončit. Mají silné vnitřní vnímání, citlivost a inspiraci. Jsou obdařeny jakýmsi šestým smyslem. To si však samy neuvědomují. Jejich představivost a fantazie jim umožňuje procítění každého okamžiku. Dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem sebe, alem samy sebe už ne. Mohou se hledat celý život. Nesnadno nacházejí rovnováhu mezi svými sny, tužbami a realitou. Zpravidla více naslouchají než mluví. Jsou přizpůsobiví a mají skromnou a nesobeckou povahu. Často o svých schopnostech pochybují a stojí stranou. Jsou opatrní, ale jejich důvěřivost k ostatním lidem však může být bezmezná. Proto se také často stávají obětí podvodů a intrik. 

Zdraví:

Ryby jsou jemné, křehké a podléhají mnohým nemocem. Nejčastěji mají problémy s chodidly a kyčlemi. Trápit je mohou také bolesti v kříži, otoky a revmatismus. Mohou trpět nachlazením, chřipkami a zápaly plic. Poškozený imunitní systém souvisí s možnými alergiemi. Měly by se vyhýbat nestřídmostem a extrémům. Velkou zátěží pro ně jsou stres a deprese.

 

  

Šťastná čísla

Co je to štěstí ?

Jen těžko se shodneme na univerzální odpovědi.Astrologie však může dát jednotlivým znamením několik typů ,jak své štěstí chytit za pačesy .

Zkuste to,třeba se vám podaří chytit právě to své štěstí ve hře nebo v lásce.

BERAN -21.3. - 20.4.

Štěstí Beranů se projevuje především vítězstvím v nejrůznějších sporech a bojích.Jste odvážní,vznětliví a patřičně hrdí na každou svou vyhranou bitvu.Vaše štěstí ve hře se díky vaší impulzivitě houpá jako na houpačce.Jednou nahoře,jednou dole.Výhry střídají prohry.Výhry ovšem převládají.Šťastnými dny jsou  úterý,sobota a neděle.

Vaše šťastná čísla 1, 3, 4, 7, 9, 47, 87.

BÝK -  21.4. - 20.5.

Pro vás je největším štěstím pobyt v přírodě s rodinou a přáteli,kterým také chcete zajistit co největší pohodlí a hmotné zabezpečení.Na vás se rozhodně nevztahuje pověstné:"Kdo má štěstí v lásce,tomu chybí štěstí ve hře".Lidé ve znamení Býka mívají totiž výrazné štěstí jak v lásce,tak i ve hře.Obzvlášť šťastnými dny jsou pro vás středa,čtvrtek a neděle.

Vhodnými čísly jsou pak: 4, 5, 8, 22, 25, 75.

BLÍŽENCI - 21.5 - 21.6.

Vůbec nejšťastněji se cítíte,když máte kolem sebe mnoho posluchačů nebo čtenářů,kteří dovedou uznat a ocenit vaše obdivuhodné vyjadřovací schopnosti.Jednuduše řečeno,ke svému štěstí se potřebujete realizovat a uplatnit svůj mimořádný intelekt.Co se týká všech možných her a sázek,patříte mezi vyvolená znamení,kterým štěstěna ve všem velmi přeje.Dny ve kterých se vám nejvíce daří jsou  čtvrtek,pátek a sobota.

Šťastnými čísly pro vás jsou : 3, 5, 6, 9, 10, 13, 32.

RAK - 22.6. - 22.7.

Vaším největším štěstím je vaše rodina a děti.Nejlépe se proto cítíte, když o ně můžete s láskou pečovat.V otázce sázek se můžete plně opřít o svou mimořádnou intuici, která vás ostatně vede celým vaším životem.Ta vám také napoví,kdy je vhodný čas sázet.Dny v týdnu,kdy nejlépe uplatníte své schopnosti jsou :pondělí, čtvrtek a pátek.

Vhodnými čísly pro vaše znamení jsou.2, 7, 9, 11, 12, 18, 33.

LEV - 23.7. - 23.8.

Co se týká mimořádného štěstí ve hře,jsou na tom Lvi nejlépe z celého zvěrokruhu.Jsou charakterističtí tím,že při hazardu dokážete vsadit všechno na jedinou kartu.Pokud to však přeženete,nesete případnou prohru velmi těžce a někdy možná i vztekle.Vašimi šťastnými dny jsou :středa, čtvrtek a neděle .

Čísla, která je pro vás vhodné sázet jsou:1, 3, 4, 9, 47, 81, 91.

PANNA - 24.8. - 23.9.

Pro vás je výraznou prioritou vaše zaměstnání,a to více než pro jiná znamení.Dá se tedy říci,že své štěstí nalézáte především v dobře zorganizované a vykonané práci.Ovšem jsou i jiné oblasti života!Nejlépe se vám daří v pondělí,ve středu a ve čtvrtek.

Vaše znamení nepatří mezi těch pár,která mívají veliký úspěch ve hře a sázkách.Nicméně i vaše znamení má svá šťastná čísla,kterými jsou: 3, 5, 6, 8, 15, 23, 33.

VÁHY - 24.9. - 23.10.

Největším štěstím pro vás je naplněná láska a také seberealizace v umění.Váhy mívají veliké štěstí a je důležité,že bývají zdrojem štěstí i pro své blízké a pro lidi,s nimiž se setkávají.Vaše pozitivní a vstřícné myšlení a jednání povzbuzuje lidi ve vašem okolí a také vytváří příznivé prostředí pro štěstěnu,která kolem vás krouží a to i ve hře.Šťastnými dny jsou pro vás : středa, pátek a neděle.

Čísla,která vám mohou přinést výhru,jsou :3, 5, 6, 10, 25, 27, 35.

ŠTÍR - 24.10. - 22.11.

Cítíte pocit štěstí,když můžete objasňovat vše záhadné a tajemné.Svým způsobem se cítíte šťastni i tehdy,když z pozadí ovlivňujete nebo manipulujete s ostatními lidmi a událostmi.Jste těžko "čitelní" a někdy můžete být i zákeřní.Vaše znamení nepatří mezi ta nejšťastnější,pokud jde o sázky.Ale samozřejmě i vy máte své šťastné dny,kterými jsou: čtvrtek a pátek.

Šťastnými čísly jsou pro vás :1, 7, 9, 11, 23, 47, 87.

STŘELEC : 23.11. - 21.12.

Jste dalšími šťastlivci ve zvěrokruhu.Rádi sázíte a riskujete a obvykle  při tom míváte štěstí.Toto znamení mívá také veliké štěstí při koňských dostizích.Lákají vás dálky a vše,co souvisí se zahraničím,takže se cítíte velmi štastni na cestách.Také vás může naplňovat štěstím studium různých duchovních nauk.Dny ,které byste rozhodně měli využít jsou :pátek, sobota a neděle.

Šťastnými čísly jsou :1, 3, 4, 5, 9, 14, 24, 33.

KOZOROH : 22.12. - 20.1.

Na štěstí ve hře se rozhodně nespoléháte.Vaše velká vytrvalost a sebeovládání vám velí tvrdě pracovat  na svém úspěchu a spoléhat jenom na vlastní síly.Současně vám ale váš pesimismus jaksi znemožňuje prožívat štěstí života,po kterém v hloubce své duše velmi toužíte.Nejšťastnějšími dny jsou pro vás:pondělí,úterý a středa.

Šťastná čísla,vhodná k sázkám jsou:3, 5, 6, 8, 18, 19, 28, 46.

VODNÁŘ : 21.1. - 19.2.

Vaše nezávislost a nevypočitatelnost se projevuje mnoha způsoby a tudíž i ve hře.Býváte zbrklí a mnohdy riskujete.Ve vašem životě není nic stálého a trvalého,vše podléhá prudkým změnám.Štěstí k vám přichází obvykle náhle,ovšem stejně tak náhle i odchází.Vašimi šťastnými dny jsou :čtvrtek, pátek a sobota.

Čísla,která byste měli vsadit do hry jsou : 4, 5, 6, 9, 10, 34, 39, 49.

RYBY - 20.2. - 20.3.

Máte zvýšenou intuici,na kterou se spoléháte.Jste však citliví natolik,že to někdy překáží vám samým i vašemu okolí.Vašemu štěstí stojí v cestě časté obavy,pochybnosti a deprese.Ve hře nepatří vaše znamení k těm nejšťastnějším.Avšak i vaše znamení má své šťastné dny a těmi jsou : pátek,sobota a neděle.

Šťastnými čísly jsou : 2, 4, 9, 11, 14, 24, 31.